WeB Security
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Msn Hack - Sosyal Mühendislikler

Msn Hack - Sosyal Mühendislikler Empty Msn Hack - Sosyal Mühendislikler

Mesaj  Admin Ptsi Mart 30, 2009 10:18 am

Msn hack sadece programlarla hacklemekten ibaret değildir bilindiği üzere. Bu konuda size geliştirdiğim bazı bilgileri sunacağım.
Fake i Sosyal Mühendislik İle Yedirme

Elimizde olan fake i çok kolay biçimlerde yedirebiliriz.Sadece biraz düşünmeye ihtiyacımız var. Hackleyeceğimiz şahısa ilk olarak fake i gönderiyoruz. Şüphesiz olarak şahıs size "Ne bu ?" diyecektir.İşte saksıyı çalıştırmanın tam vakti. Eğer şahıs bayan ise :
-Yeni kodladığım bir web sayfası, msn adresin ile giriş yapıyorsun ve birsürü oyun çıkıyor.
-Msn adresin ile giriş yapıyorsun,sana uygun olan erkek arkadaşı buluyor.
-Senin için yaptığım bir web sayfası. Msn adresinle giriş yap bakalım ne çıkacak ? (Civciv çıkacak )

gibi şeyler söyleyebiliriz.Bayanlar bu konularda bilgisizdir.

Eğer hacklenecek şahıs erkek ise
-Oğlum bak yeni kodladım bunu.Msn adresinle giriş yap. Birsürü kız msn i geliyor.
-Yeni buldum. Msn adresinle giriş yap. Futbolcular ile chat yapıyorsun.
-Yeni yaptığım chat odası. İçeride kızlarda var.Giriş yap msn in ile.

Erkekler ise bayanlara nispeten daha bilgilidir. Hackleyeceğiniz kişiyi iyi bulmalısınız. Yoksa ters tepki verebilirler. (Gece uyurken kapıyı kırar içeri girer mazallah. Dikkat edin)

Bunun dışında uygulayacağımız bir çok yöntem var.

Bir erkek kurbana kendimizitanıtırız. Msn de avatarımızı da güzel bir kız resmi ile değiştiririz.
Tanışma faslı filan. Sonra "senden hoşlanıyorum,seni seviyorum" gibisinden bir mesaj gönderiyoruz. Eğer kadınlara düşkün bir erkek ise kesinlikle "ben de senden" gibi cevaplar verecektir. Operasyon bundan sonra başlıyor. "Ama nerden bileceğim ben senin başka sevgilin olmadığını,ver bakayım şifreni, msn adresini kontrol edeceğim,bakalım kimler varmış" diyoruz.E adam kadınlara düşkün dedik. Herhalde şifresini vermekten de kaçınmaz.Gerisini halledin artık.

Şimdi ise uygulayacağımız bir yöntemi daha anatayım.
Sitemizde birçok msn kiliteme programı var.Bunlardan bir tane ediniyoruz.
Kurbanımızla bir konuşma penceresi açıyoruz. Kişinin msn adresini kitliyoruz.Ve "msn adresini hackledim" diyoruz. Burada "hadi canım,o zaman neden hala msn adresim açık,inanmam" gibi bir tepki alacaksınız."İstersen maillerine bakmaya çalış " diyoruz. Kurban maillerine bakmaya çalıştığında açılmayacaktır. Çünki msn kilitleyici msn i bloke ettiği için işlev göremez. "Lütfen geri ver" diyecektir kurban büyük ihtimal. (İşte burası en sevdiğim bölüm) "O zaman şifreni ver de yeni şifre vereyim. Kullandığım program eski şifre olmadan msn i geri vermiyor" diyoruz. Saf ve bilgisiz biri ise muhtemelen şifresini verecektir. Bu yöntem ile birçok msn hacklenmiştir

Admin
Admin

https://websecurity.hareketforum.net